TSM i Hordablæsten 2017

Hovedkorpset på scenen i Grieghallen under Hordablæsten 2015.

Til helgen går Hordablæsten 2017 av stabelen. For flere av våre musikanter er det full fart hele helgen med solist, ensemble og Juniorkorps på lørdag og Hovedkorps på søndag.

Vi håper selvfølgelig at så mange som mulig tar turen og hører på !!

Tid og sted for TSM musikanter:

LØRDAG
Spilletid Spillested Klasse Navn Deltagere ensemble Korps – kulturskole
09:21 Bekken GH Klasse 12 Magne Bratland Lund Tertnes skoles musikkorps
10:20 Trolltog GH Klasse 14/15 Thea og Leah Thea Hjermann Askeland, Leah Alnes Buanes Tertnes skoles musikkorps
10:20 Peer Gynt Juniorkorps Tertnes skoles musikkorps – Juniorer
11:10 Auditorium 408 BPG Klasse 19 Ingrid Lund Tertnes Skoles Musikkorps
12:10 Trolltog GH Klasse 14/15 Team Julebrus Øyvind Dahl-Paulsen, Einar Berger, Heine Alnes Buanes Tertnes skoles musikkorps
12:37 Bekken GH Klasse 12 Martine Gill-Iversen Tertnes Skoles Musikkorps
13:00 U16 BPG Klasse 17 Markus Gravdal Bergen Kulturskole
14:00 U16 BPG Klasse 17 Sofie Øian Tertnes Skoles Musikkorps
14:40 Bekken GH Klasse 12/13 M&M Maja Helene Grønseth, Martine Gill-Iversen Tertnes Skoles Musikkorps
15:00 Store Auditorium BPG Klasse 16/17 Lyderhorn Slagverksensemble Erlend Storebø, Andreas Ezau, Thorvald Lihaug, Isak Kvammen Lyderhorn Skolebrass/Tertnes skoles musikkorps
15:00 U16 BPG Klasse 10 Endre Dahl-Paulsen Tertnes Skoles Musikkorps
15:03 Klokkeklang GH Klasse 11 Hanne Gill-Iversen Tertnes Skoles Musikkorps
15:20 Bekken GH Klasse 12/13 MaLiMBra Line Berger Morvik, Magne Bratland Lund Tertnes skoles musikkorps
16:00 Trolltog GH Klasse 15 Elise Berge-Haukedal Tertnes skoles musikkorps
17:20 Store Auditorium BPG Klasse 16/17 Nimbus 2000 Malene Teigland, Markus Gravdal, Sigve Fagerli Strømsnes, Max Cobben Bergen Kulturskole, Askøy Skolebrass og Tertnes skolekorps
18:09 U16 BPG Klasse 10 Joel Anthun Bachmann Tertnes Skoles Musikkorps
18:40 Lille Auditorium BPG Klasse 18 Martha Eikemo Andersen Tertnes skoles musikkorps
19:30 Auditorium 408 BPG Klasse 14 Øyvind Dahl-Paulsen Tertnes Skoles Musikkorps
SØNDAG
Spilletid Spillested Klasse Navn Deltagere ensemble Korps – kulturskole
15:45 Griegsalen Brass 1. divisjon Tertnes skoles musikkorps

Fullstendig spilleliste finnes her.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*